Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2020 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2020 Printer Skriv ut Eclectic Result 2020-Score
Alla resultat=113 St.
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-06653445433536463544455404542524543511125.785.31
Lista Resultat OlleOldmar380523-01253446443538563545356424543524543611626.489.62
Lista Resultat JanLagerborg470519-01852445442535452545345374543535533710918.390.73
Lista Resultat BengtWidell500904-01552445343434553534346384644535544011221.190.94
Lista Resultat UlfNordin400419-01253445343435462544344364643535433710815.692.45
Lista Resultat UlfWallenborg560228-02042445343433453544345373544634543810815.0936
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-02143444453536453544345374433534543510814.593.57
Lista Resultat MichaelRosengård520304-03453445343536463545345394543534553811319.493.68
Lista Resultat BengtGustavsson390512-01053445442536563655346435644535634112026.493.69
Lista Resultat OssiKoukkula520807-01953445443436453445244355543424443510612.193.910
Lista Resultat RolfLiseborn401207-01853445452537563544345394643634554011621.994.111
Lista Resultat RonnyKindblom411217-01252555343537463545355404633635543911621.794.312
Lista Resultat BörjeGustavson340407-00653445343536464545354405644634544111722.794.313
Lista Resultat HansOlsson480720-01353545433436553435354374543634543811116.694.414
Lista Resultat JanÖstlund560330-00953445443537463544344374553534553911317.595.515
Lista Resultat ArneWirdbo430702-02153445453538563645346424553634443811822.395.716
Lista Resultat JonnyPetersson540519-00943546443437453444344355643524543811013.896.217
Lista Resultat BoLundin370402-00963555453541573535246405653635644312427.696.418
Lista Resultat LarsHögberg530908-01053456443438563444345385643535644111720.596.519
Lista Resultat StefanAndersson570806-0165244544343544344425535444353444351058.09720
Lista Resultat BjörnStåhl461021-02453545453539463554355404643635443911821.09721
Lista Resultat BengtDahlgren480426-01443345543536474545346425544536554212022.797.322
Lista Resultat UrbanBergman540125-01543445443536463444345375533533543610911.697.423
Lista Resultat PerBonny360224-01053556443439463544355394644536744312123.597.524
Lista Resultat SvenSkoglund300414-00653556553542562645356424554646644412830.497.625
Lista Resultat GöranHansson490316-02253445353537464544445404543535543811516.998.126
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-01953555453439553654355414654634744312324.298.827
Lista Resultat ChristerEvhammar530628-01753556443540553555347425654635544312526.298.828
Lista Resultat ChristerMattsson470801-01954455353539463544355394643634644011819.09929
Lista Resultat HansLarsson481204-01053457443540463556345414653534554012122.09930
Lista Resultat StureFastén430804-01852435443535443544345365643645554311414.999.131
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-02242456443537463645355413643645654212020.999.132
Lista Resultat SuneSiesjö350406-01263446454541563655356445654534544112626.799.333
Lista Resultat TomOrhamn380820-01353556553643664555367475643636554313333.599.534
Lista Resultat EsaRäisänen560820-01353446443437554644455424552644644011919.399.735
Lista Resultat ChristianDrapier500805-01253456443539563544346405652634654212121.399.736
Lista Resultat AndersLindeborg441016-01753457563543574644355435652546654413030.399.737
Lista Resultat LenaEriksson540529-00563555454542563444355394733535543912020.010038
Lista Resultat GertVemmerstad450516-03552446553539563654355425753635554412525.010039
Lista Resultat AllanSvärd450204-02553446442537563544354394543634643911514.9100.140
Lista Resultat BertilKarlsson470603-03054456553542573656346455653635654413130.7100.341
Lista Resultat AilaHögstedt420910-02162555453540573545346424643644644112322.2100.842
Lista Resultat WeineKarlsson490101-0294344533343355354435539544353544371097.8101.243
Lista Resultat IngvarTörn450128-01653456443539453554345384643534453811513.8101.244
Lista Resultat JanStrandh560828-04053445342636454554346404553635554111715.7101.345
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-01553545443538463545356414643635454011916.9102.146
Lista Resultat MatsRoliden450630-01963456353540553554355404653635544112118.6102.447
Lista Resultat IngerHedlund451106-01753545452538563655345424654545644312319.7103.348
Lista Resultat MaudRydeblad450830-01753556553643574654356455744636554513329.6103.449
Lista Resultat Ann-ChristinWiklund480810-02263446553541554655255424653535644112420.4103.650
Lista Resultat ThomasBjörkbom591113-00853446443538552555355404554534453911713.3103.751
Lista Resultat SörenJohansson540711-00753455453337453544335366542735454111410.2103.852
Lista Resultat ElsaEricsson370624-00763556553543574645356455753636654613429.6104.453
Lista Resultat JanFrisk470714-01353445553539563644346415644645644412419.1104.954
Lista Resultat EthelEklund471015-02353446453539564645356444644645644312621.010555
Lista Resultat RitvaMattsson461110-02163556563544554644356425643735654413024.9105.156
Lista Resultat RolfAnnerberg481215-02463456442539554544356416654626644512519.4105.657
Lista Resultat GeorgGustafsson560929-01643466543540553444355385643634544011812.3105.758
Lista Resultat MarianneOlsson450725-01563556453542464644356424553645644212619.6106.459
Lista Resultat GunillaHägglund461009-01753456453641564655356455543635644112720.3106.760
Lista Resultat TommyLeidebrant480903-02953546553642573645455445663545644413023.2106.861
Lista Resultat TomasNilsson420704-03861457453439473656455455655735654713124.010762
Lista Resultat JohnEiderfors500623-01453445453538673655356465654655654713123.4107.663
Lista Resultat Per-IngeHallin480519-01553556543642463744355414544534553912213.7108.364
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-02464556563646573765357485753635654513930.7108.365
Lista Resultat JanHammarlund460510-01953466553542573644355426644745654713122.6108.466
Lista Resultat TordNilsson520910-01653558443441563545456435564645754713121.8109.267
Lista Resultat BengtIvarsson441008-01964546454543585655365485743545754513626.4109.668
Lista Resultat KerstinForsberg-Eriksson470404-02153546443539574655347466653735544412918.8110.269
Lista Resultat KjellEricsson480702-01663456544542554554345405654545554412615.2110.870
Lista Resultat LarsEriksson470705-01884566454648553645456435654555754713827.2110.871
Lista Resultat StenKarlsson401213-01164547464545553544355396654635554512917.5111.572
Lista Resultat BerntBergström441213-01555455442539464555346427553635574612715.4111.673
Lista Resultat MalcolmKvarnström381211-01063556454543563755356456745636744813624.3111.774
Lista Resultat LennartGustavsson450319-021544710554549553665445435653635754513723.7113.375
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-01264567663649684655366495664746755014834.6113.476
Lista Resultat LenaEriksson430729-01864657453646684756466525754736664914733.5113.577
Lista Resultat HansStrömberg370216-00463557464444574655456475555656554713824.011478
Lista Resultat HelgaAltmäe500720-01775657563650583756367506754746755115134.2116.879
Lista Resultat RogerKarlsson490101-03063547454543473655355435644775554813417.1116.980
Lista Resultat IngerHovander430818-01854567563748693856367536864847755515638.3117.781
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-02474557563648674765356496754746755114830.2117.882
Lista Resultat Britt-MarieLinnuste500320-01964557554546564755367486763756865414830.2117.883
Lista Resultat GunnelKlofsten-Pamlin370715-00964567553546674655356475754755665014324.7118.384
Lista Resultat MonicaAnnerberg550811-02465457554546574555366466654645654713920.3118.785
Lista Resultat JanerikHård430812-01965567474650593755377515664746665015132.011986
Lista Resultat KjellPehrson390905-00855557543443664766356495963756775514727.7119.387
Lista Resultat LeifLarsson550727-01654558444645695756376545654746564814727.4119.688
Lista Resultat EvaGranlund440505-01364567554547583756467515755746855215030.3119.789
Lista Resultat BirgitKallenvret490408-02784568554651684866467556754955665315935.4123.690
Lista Resultat SiwBergström450629-01773557453645574765476516754837755214824.012491
Lista Resultat HansEricson540224-01353558753546663666456486673735554714115.5125.592
Lista Resultat BjörnPlahn430529-039634586636477656574910596855647655215829.1128.993
Lista Resultat StefanBlomquist571018-01854455755545874665477546956746765615524.2130.894
Lista Resultat ClaesGränström420213-022849696657606105667457565885945685817430.1143.995
Lista Resultat YvonneFrykman530403-02173768595757585107936106369588491056418434.3149.796
Lista Resultat KerstinGustavsson410829-0178598109948706868865696261064857665819036.015497
Lista Resultat EvaLindgren-Hård441121-0207568877576071048664886199759471086818915.6173.498
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat TomasLundström510916-01454435443436463645364410000000000774.073.0
Lista Resultat DickGregersiö600423-013545475445435735553764600000000008914.574.5
Lista Resultat NiklasBergström570802-021544454744414845755675100000000009214.477.6
Lista Resultat AndersSvensson560929-0155547645354400000000006893765865810221.980.1
Lista Resultat GlennStors580608-028634764556460000000000655365665479312.780.3
Lista Resultat StureLandgren390907-010545567445455647743775000000000009514.480.6
Lista Resultat JanGiese521108-019000000000076465645649864474465489716.081.0
Lista Resultat AgnetaKjellberg530920-0116346106635497747553474900000000009816.981.1
Lista Resultat StenLarsson490613-00875669854656610596647861000000000011734.083.0
Lista Resultat SörenJansson440209-0245368785475376377635751000000000010419.984.1
Lista Resultat HansNielsen490923-02763661045364959475645752000000000010116.085.0
Lista Resultat ElinWik-Ogenstedt540805-01400000000007841078479645864855965612029.490.6
Lista Resultat SusanneLagerqvist570809-02600000000008658564875751065856755711422.691.4
Lista Resultat GöranAxhamre510123-015657510963556710386637959000000000011522.093.0
Lista Resultat AnnicaStåhl470314-0280000000000610510864886551096957956513033.496.6
Lista Resultat AndersOgenstedt540906-01400000000007104797498654795537595411917.2101.8