Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2021 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2021 Printer Skriv ut Eclectic Result 2021-Score
Alla resultat=104 St.
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-06653435443435454745356434543525543711525.289.81
Lista Resultat BengtDahlgren480426-01452445442333583555456464543634543811725.991.12
Lista Resultat StefanAndersson570806-0165334443243255353434537444342444331029.392.73
Lista Resultat BengtGustavsson390512-01053446443538553645445415644635444112026.893.24
Lista Resultat AllanSvärd450204-02543544433434453544455394543535533711016.593.55
Lista Resultat UlfWallenborg560228-02053436443436463445344373543533553610915.0946
Lista Resultat RolfLiseborn401207-01853545343436563644355414643635554111823.994.17
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-02153445442435552544355384543534533610914.794.38
Lista Resultat ThomasBjörkbom591113-00852445442434463544345384533534443510711.795.39
Lista Resultat HansOlsson480720-01353435443435563744455433543534543611417.496.610
Lista Resultat BengtWidell500904-01553446443437474544356425643534433711619.396.711
Lista Resultat BörjeGustavson340407-00653545442537573645365445543634543912023.196.912
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-01963447443540564843456455543635544012527.597.513
Lista Resultat SvenSkoglund300414-00663446443539683744356466644635644412931.297.814
Lista Resultat LarsHögberg530908-01053446442436564645455444643524543711719.197.915
Lista Resultat HansLarsson481204-01053455443538653555355425553535544012022.197.916
Lista Resultat JanStrandh560828-04053545343436562655345415634634544011718.698.417
Lista Resultat JanLagerborg470519-01853445442536473645256424543635543911718.598.518
Lista Resultat RonnyKindblom411217-01253445553539463655265425643635544112223.598.519
Lista Resultat UlfNordin400419-01253445443436563644356425533535543811617.498.620
Lista Resultat MichaelRosengård520304-03453444343636564646355444543534543711718.198.921
Lista Resultat GertVemmerstad450516-03553456544642484554355435544545654312828.899.222
Lista Resultat PerBonny360224-01063535442436766654457505643634554112727.599.523
Lista Resultat ChristianDrapier500805-01243455342535564744454435543635554111919.499.624
Lista Resultat StureFastén430804-01852445443536564555354424543535453811615.7100.325
Lista Resultat BjörnStåhl461021-02454446643541463564355415643535544012221.6100.426
Lista Resultat MarianneOlsson450725-01552445453537563566367474543644543912322.1100.927
Lista Resultat WernerPetersen390202-01063446542539573546356445653635644312624.5101.528
Lista Resultat OssiKoukkula520807-01943544443536563544455414543424553611311.1101.929
Lista Resultat ChristerMattsson470801-01953446543438483845357475543534543812320.3102.730
Lista Resultat JonnyPetersson540519-00953445443537565555356454533535443611814.3103.731
Lista Resultat IngvarTörn450128-01653545442436553644355405654644544311915.2103.832
Lista Resultat Per-IngeHallin480519-01553445443436453647355425553544544011813.9104.133
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-02253446443538564564466464643544554012419.6104.434
Lista Resultat PeterCedlöf580217-01163446433538666446355454543543453712015.4104.635
Lista Resultat MatsRoliden450630-01943455444538564537455445653734554312520.3104.736
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-01553535444538674764455484543634643912520.1104.937
Lista Resultat JanHammarlund460510-01953456443640673756356485543534543812621.1104.938
Lista Resultat JohnEiderfors500623-01453555452539694655356494544635544012823.1104.939
Lista Resultat MalcolmKvarnström381211-010534565535416103756466534653634443913325.7107.340
Lista Resultat RoyKapell490922-02863545544541563445364405553645554312416.3107.741
Lista Resultat AndersLindeborg441016-01764546553543685755366515753735654614031.8108.242
Lista Resultat TomOrhamn380820-01373556544544675845466515754646654814334.8108.243
Lista Resultat UrbanBergman540125-01553456443539553645456435553525533812011.5108.544
Lista Resultat IngerHedlund451106-01763446553541564645356444654545654412920.5108.545
Lista Resultat EthelEklund471015-02353447453540583645266454654636654513021.5108.546
Lista Resultat TordNilsson520910-01664556443542574756455484544645544113122.1108.947
Lista Resultat NiklasBergström570802-02154454443538565645564465543534553912313.6109.448
Lista Resultat DickGregersiö600423-01353535453538496655376515642535543912817.3110.749
Lista Resultat TomasLundström510916-0145344544333546255435539455363464401143.2110.850
Lista Resultat ChristerEvhammar530628-01763556543542684666366515643644554213523.9111.151
Lista Resultat GeorgGustafsson560929-01653446533538586545445465654535544212614.6111.452
Lista Resultat LarsJonhammar540421-016525464526395747464610535754635554513725.6111.453
Lista Resultat ElsaEricsson370624-00764546553644594755266495753745754814129.5111.554
Lista Resultat BengtIvarsson441008-01974556643646583655356465754645754814027.9112.155
Lista Resultat JanÖstlund560330-00963555542540672746365464554635654312916.7112.356
Lista Resultat LennartGoine450319-0216345555354161041044438535644535534013420.9113.157
Lista Resultat StenKarlsson401213-01163455444439575855475515654545534213218.7113.358
Lista Resultat TommyLeidebrant480903-02963447452540575877466555644625564313824.011459
Lista Resultat HelgaAltmäe500720-01773667553547575757468545754745654814935.011460
Lista Resultat RitvaMattsson461110-02173556553544573768378544743745564514327.011661
Lista Resultat MaudRydeblad450830-01764556552543584776467545743745654614325.7117.362
Lista Resultat GunnelKlofsten-Pamlin370715-00963456454542674766378545754735654714324.5118.563
Lista Resultat RonnieEricsson550808-01653456443539674866467545644645554413718.2118.864
Lista Resultat SuneSiesjö350406-012644455445417105855487595664635554514525.8119.265
Lista Resultat IrmgardLarsson410103-00873556554646684866467556654856655115231.8120.266
Lista Resultat WeineKarlsson490101-029635554435405104655476525543534553913110.012167
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-01264566554647795766467576645756765215634.7121.368
Lista Resultat IngerHovander430818-018746676636518104757378595853845765116138.012369
Lista Resultat BertilKarlsson470603-030646565526457105886578646653637654715631.012570
Lista Resultat HansStrömberg370216-00464467663648784666458545665736564915122.8128.271
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-02464667653750883876478596754845745015930.2128.872
Lista Resultat OlleOldmar380523-012744665536466105766689635564655654715626.6129.473
Lista Resultat KjellPehrson390905-0086455656454671048895710685663735774916327.7135.374
Lista Resultat JanFrisk470714-01363556664849886956457586654746654915619.4136.675
Lista Resultat LarsEriksson470705-018655585856537105788388646765645665116827.6140.476
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat EsaRäisänen560820-013544564324370000000000544464455417819.658.4
Lista Resultat ArneWirdbo430702-021724475435410000000000555363554418223.258.8
Lista Resultat RolfAnnerberg481215-024645554535420000000000475454454428420.263.8
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-024656665635480000000000646474675499730.866.2
Lista Resultat Sten-OlovAndersson521104-013534564425380000000000553353564397710.766.3
Lista Resultat LarsAndersson560204-011735493546460000000000664474676509629.566.5
Lista Resultat KennethWulcan590731-0226557665465000000000005974545855210234.467.6
Lista Resultat AilaHögstedt420910-021735575545460000000000565364565459122.268.8
Lista Resultat Ann-ChristinWiklund480810-022646565535450000000000665354565459020.769.3
Lista Resultat SörenJansson440209-024554564645445745443574400000000008818.669.4
Lista Resultat ZoricaBlomqvist620807-0477488775475700000000005974856865811544.970.1
Lista Resultat OlleHagström440921-014646475546470000000000585483682499625.270.8
Lista Resultat KjellEricsson480702-016745574425430000000000485353555438613.472.6
Lista Resultat GunillaHägglund461009-017644555636440000000000764384775519520.774.3
Lista Resultat LarsFrick560905-007544774436440000000000556462755458913.675.4
Lista Resultat MonicaAnnerberg550811-024644476547470000000000775574655519821.276.8
Lista Resultat TomasNilsson420704-0387397945465400000000007644745754910325.577.5
Lista Resultat LeifLarsson550727-0168569859466000000000005664635664710726.780.3
Lista Resultat ErnstEriksson460526-023545564445420000000000665378566529413.580.5
Lista Resultat SörenJohansson540711-007533556485445756564554800000000009210.781.3
Lista Resultat SusanneLagerqvist570809-0267367765465100000000009665846665610722.284.8
Lista Resultat StefanBlomquist571018-01864566546648000000000097737651076110923.785.3
Lista Resultat GöranHansson490316-0220000000000684955385537845645745010317.185.9
Lista Resultat StefanBlomqvist581103-01896677574960000000000068659581086512537.187.9
Lista Resultat BerntBergström441213-01574458563749000000000075747451065510416.088.0
Lista Resultat SiwBergström450629-0177656856475400000000008843777775811223.988.1
Lista Resultat EvaGranlund440505-01363777964756000000000077558681086412031.688.4
Lista Resultat LenaEriksson430729-01885798674963000000000091055955856112435.188.9
Lista Resultat Britt-MarieLinnuste500320-0197687977376100000000008974786876412530.994.1