Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2021 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2021 Printer Skriv ut Eclectic Result 2021-Score
Alla resultat=64 St.
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat LennartGoine450319-021646656636480000000000566564553459323.869.2
Lista Resultat LarsHögberg530908-010545465448450000000000566474564479220.471.6
Lista Resultat RonnyKindblom411217-012647676535490000000000576484555499825.872.2
Lista Resultat ChristerMattsson470801-019645565636460000000000674473565479320.372.7
Lista Resultat JonnyPetersson540519-009544479545470000000000556453645439017.272.8
Lista Resultat JanLagerborg470519-018736556535450000000000565376574489318.874.2
Lista Resultat StenKarlsson401213-011735564546450000000000696454653489318.774.3
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-021645475535440000000000664464665479116.574.5
Lista Resultat ThomasBjörkbom591113-008524694526430000000000565455555458813.374.7
Lista Resultat ChristianDrapier500805-012634556645440000000000577564576529621.374.7
Lista Resultat RolfLiseborn401207-0188475774555200000000005755655554810024.175.9
Lista Resultat MalcolmKvarnström381211-0107465765655100000000007865835455110226.175.9
Lista Resultat StefanAndersson570806-016635584456460000000000555354445408610.076.0
Lista Resultat PeterCedlöf580217-011645765555480000000000464464566459316.876.2
Lista Resultat BengtGustavsson390512-0106456794475200000000006754845755110326.876.2
Lista Resultat BjörnStåhl461021-024656666447500000000000566464575489821.676.4
Lista Resultat BertilKarlsson470603-0308468656465300000000006665658675510831.077.0
Lista Resultat AndersLindeborg441016-0177457676565300000000005855756695610931.977.1
Lista Resultat TomasNilsson420704-0387397945465400000000007644745754910325.577.5
Lista Resultat ChristerEvhammar530628-0177465956465200000000006864755655210426.277.8
Lista Resultat GertVemmerstad450516-0355657666865500000000005764666755210729.078.0
Lista Resultat KjellPehrson390905-0086466857465200000000006863835875410627.878.2
Lista Resultat JanStrandh560828-040635584465460000000000565465587519718.678.4
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-0668355766475100000000005774529875410525.879.2
Lista Resultat OlleOldmar380523-0128566766375400000000005765756655210626.679.4
Lista Resultat IngerHedlund451106-0176465666464900000000006664656665110020.579.5
Lista Resultat HansOlsson480720-013646764537480000000000676553585509818.279.8
Lista Resultat IngvarTörn450128-016536566636460000000000565466567509616.179.9
Lista Resultat LarsJonhammar540421-0166375875575300000000006764646595310626.179.9
Lista Resultat TommyLeidebrant480903-0296567875475500000000007864626565010525.080.0
Lista Resultat HansLarsson481204-0107566764455000000000007864747555310322.980.1
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-0198478764665600000000005765735955210827.880.2
Lista Resultat StureFastén430804-018655674446470000000000667464565499615.780.3
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-0156375755474900000000006855647655210120.780.3
Lista Resultat LeifLarsson550727-0168569859466000000000005664635664710726.780.3
Lista Resultat BengtWidell500904-0158475774555200000000005755655554810019.380.7
Lista Resultat MichaelRosengård520304-0346446656364600000000005765964755410019.280.8
Lista Resultat IngerHovander430818-01886667673756000000000099549551076311938.280.8
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-0226356867465100000000005744758655110221.180.9
Lista Resultat GunnelKlofsten-Pamlin370715-00963767754550000000000061064756665610624.981.1
Lista Resultat WernerPetersen390202-01064657564649000000000067637471075710624.581.5
Lista Resultat BengtDahlgren480426-0146555785465100000000007974667655710825.982.1
Lista Resultat OssiKoukkula520807-019845775535490000000000555363675459411.682.4
Lista Resultat JanHammarlund460510-0197546875365100000000006863744875310421.582.5
Lista Resultat JanÖstlund560330-00963551055254600000000004666646975410016.783.3
Lista Resultat EthelEklund471015-02354641055475000000000006965936665610621.784.3
Lista Resultat UlfNordin400419-01264567674651000000000057556351055110217.484.6
Lista Resultat StefanBlomquist571018-01864566546648000000000097737651076110923.785.3
Lista Resultat EsaRäisänen560820-0136456867475300000000005854846665210519.685.4
Lista Resultat SvenSkoglund300414-0067576756575500000000008866939766211731.285.8
Lista Resultat RitvaMattsson461110-0217668665865800000000006854746695511327.086.0
Lista Resultat JohnEiderfors500623-0147555766495400000000007775746865711123.487.6
Lista Resultat HelgaAltmäe500720-01795689666762000000000071065746976112335.088.0
Lista Resultat BengtIvarsson441008-0197577976486000000000006765955765611627.988.1
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-024657676747550000000000610758571066411930.888.2
Lista Resultat EvaGranlund440505-01363777964756000000000077558681086412031.688.4
Lista Resultat ElsaEricsson370624-00774648975757000000000078641056966111829.588.5
Lista Resultat MarianneOlsson450725-0157457755555000000000009864956776111122.388.7
Lista Resultat ArneWirdbo430702-02175658654753000000000057647591065911223.288.8
Lista Resultat HansStrömberg370216-0047488767565800000000007775737595711524.390.7
Lista Resultat TomOrhamn380820-01310455798676100000000009874968866512634.891.2
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-01275677867760000000000078868671076712734.792.3
Lista Resultat LarsEriksson470705-0187677869766300000000006895646765712027.692.4
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-024104671077486300000000007975855776012330.292.8
Lista Resultat Britt-MarieLinnuste500320-0197687977376100000000008974786876412530.994.1