Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2021 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2021 Printer Skriv ut Eclectic Result 2021-Score
Alla resultat=105 St.
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-06653435443435454745356434543525543711525.289.81
Lista Resultat BengtDahlgren480426-01442445442332583555456464543634543811625.990.12
Lista Resultat StefanAndersson570806-0165333443243155353434537443342444321009.390.73
Lista Resultat UlfWallenborg560228-02052436433434463445344373543533553610715.0924
Lista Resultat BengtGustavsson390512-01053446443538553645445415544635444011926.892.25
Lista Resultat RolfLiseborn401207-01853545343436563644355414633635554011723.993.16
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-02153445342434552544355384543534533610814.793.37
Lista Resultat AllanSvärd450204-02543544433434453544455394543535533711016.593.58
Lista Resultat ThomasBjörkbom591113-00852445442434463544345384533534443510711.795.39
Lista Resultat HansOlsson480720-01353435443435563744455433543534543611417.496.610
Lista Resultat BengtWidell500904-01553446443437474544356425643534433711619.396.711
Lista Resultat SvenSkoglund300414-00663446443539683744356465644635644312831.296.812
Lista Resultat BörjeGustavson340407-00653545442537573645365445543634543912023.196.913
Lista Resultat JanStrandh560828-04053545343436562655345415634534543911618.697.414
Lista Resultat JanLagerborg470519-01853445442536473645256424543535543811618.597.515
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-01963447443540564843456455543635544012527.597.516
Lista Resultat LarsHögberg530908-01053446442436564645455444643524543711719.197.917
Lista Resultat HansLarsson481204-01053455443538653555355425553535544012022.197.918
Lista Resultat GertVemmerstad450516-03553456544642484554355435544545644212728.898.219
Lista Resultat RonnyKindblom411217-01253445553539463655265425643635544112223.598.520
Lista Resultat UlfNordin400419-01253445443436563644356425533535543811617.498.621
Lista Resultat MichaelRosengård520304-03453444343636564646355444543534543711718.198.922
Lista Resultat MarianneOlsson450725-01552445443536563566367474543634543812122.198.923
Lista Resultat BjörnStåhl461021-02454446543540463564355415643535544012121.699.424
Lista Resultat PerBonny360224-01063535442436766654457505643634554112727.599.525
Lista Resultat ChristianDrapier500805-01243455342535564744454435543635554111919.499.626
Lista Resultat StureFastén430804-01852445443536564555354424543535453811615.7100.327
Lista Resultat WernerPetersen390202-01063446542539573546356445653635644312624.5101.528
Lista Resultat ChristerMattsson470801-01953445543437483845357475543534543812220.3101.729
Lista Resultat OssiKoukkula520807-01943544443536563544455414543424553611311.1101.930
Lista Resultat MatsRoliden450630-01943455444538564537455444643734554112320.3102.731
Lista Resultat JonnyPetersson540519-00953445443537565555356454533535443611814.3103.732
Lista Resultat IngvarTörn450128-01653545442436553644355405654644544311915.2103.833
Lista Resultat JohnEiderfors500623-01453455452538694655356494544635544012723.1103.934
Lista Resultat Per-IngeHallin480519-01553445443436453647355425553544544011813.9104.135
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-02253446443538564564466464643544554012419.6104.436
Lista Resultat PeterCedlöf580217-01163446433538666446355454543543453712015.4104.637
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-01553535444538674764455484543634643912520.1104.938
Lista Resultat JanHammarlund460510-01953456443640673756356485543534543812621.1104.939
Lista Resultat TomOrhamn380820-01373556543543675845466515754646654814234.8107.240
Lista Resultat MalcolmKvarnström381211-010534565535416103756466534653634443913325.7107.341
Lista Resultat UrbanBergman540125-01553456443539553645456434553525533711911.5107.542
Lista Resultat RoyKapell490922-02863545544541563445364405553645554312416.3107.743
Lista Resultat AndersLindeborg441016-01764546553543685755366515753735654614031.8108.244
Lista Resultat IngerHedlund451106-01763446553541564645356444654545654412920.5108.545
Lista Resultat EthelEklund471015-02353447453540583645266454654636654513021.5108.546
Lista Resultat TordNilsson520910-01664556443542574756455484544645544113122.1108.947
Lista Resultat NiklasBergström570802-02154454443538565645564465543534553912313.6109.448
Lista Resultat BengtIvarsson441008-01974556443644583655356465754645754813827.9110.149
Lista Resultat StenKarlsson401213-01163455443438575855475515654534534012918.7110.350
Lista Resultat ElsaEricsson370624-00763546553643594755266495753745754814029.5110.551
Lista Resultat DickGregersiö600423-01353535453538496655376515642535543912817.3110.752
Lista Resultat TomasLundström510916-0145344544333546255435539455363464401143.2110.853
Lista Resultat ChristerEvhammar530628-01763556543542684666366515643644554213523.9111.154
Lista Resultat GeorgGustafsson560929-01653446533538586545445465654535544212614.6111.455
Lista Resultat LarsJonhammar540421-016525464526395747464610535754635554513725.6111.456
Lista Resultat TommyLeidebrant480903-02963447452540575877466555544625554113624.011257
Lista Resultat JanÖstlund560330-00963555542540672746365464554635654312916.7112.358
Lista Resultat LennartGoine450319-0216345555354161041044438535644535534013420.9113.159
Lista Resultat HelgaAltmäe500720-01773667553547575757468545754745654814935.011460
Lista Resultat RitvaMattsson461110-02173556553544573768378544743745564514327.011661
Lista Resultat IrmgardLarsson410103-00863556454644684866467555654856655014931.8117.262
Lista Resultat WeineKarlsson490101-029535554435395104655476525543534443712810.011863
Lista Resultat MaudRydeblad450830-01764556552543584776467545743745654614325.011864
Lista Resultat GunnelKlofsten-Pamlin370715-00963456454542674766378545754735654714324.5118.565
Lista Resultat RonnieEricsson550808-01653456443539674866467545644645554413718.2118.866
Lista Resultat SuneSiesjö350406-012644455445417105855487595664635554514525.8119.267
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-01264566554647795766467576645756755115534.7120.368
Lista Resultat IngerHovander430818-018746676636518104757378595853835765016038.012269
Lista Resultat BertilKarlsson470603-030646565526457105886578646653637654715631.012570
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-02464657653749883876478596754845745015830.2127.871
Lista Resultat HansStrömberg370216-00464467663648784666458545665736564915122.8128.272
Lista Resultat OlleOldmar380523-012744665536466105766689635564655654715626.6129.473
Lista Resultat KjellPehrson390905-0086455656454671048895710685653735764716127.7133.374
Lista Resultat JanFrisk470714-01363556664849886956457586654746654915619.4136.675
Lista Resultat LarsEriksson470705-018655585856537105788388646765645665116827.6140.476
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat ArneWirdbo430702-021624475435400000000000555363554418123.058.0
Lista Resultat EsaRäisänen560820-013544564324370000000000544464455417819.658.4
Lista Resultat RolfAnnerberg481215-024645554535420000000000475454454428420.263.8
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-024646665635470000000000646474674489530.864.2
Lista Resultat Sten-OlovAndersson521104-013534564425380000000000553353554387610.765.3
Lista Resultat LarsAndersson560204-011735493546460000000000664474676509629.566.5
Lista Resultat GunillaHägglund461009-017644555536430000000000564374565458820.767.3
Lista Resultat KennethWulcan590731-0226557665465000000000005974545855210234.467.6
Lista Resultat AilaHögstedt420910-021735575545460000000000565364565459122.268.8
Lista Resultat ZoricaBlomqvist620807-0477488775465600000000005974856865811444.969.1
Lista Resultat Ann-ChristinWiklund480810-022646565535450000000000665354565459020.769.3
Lista Resultat SörenJansson440209-024554564645445745443574400000000008818.669.4
Lista Resultat OlleHagström440921-014646475546470000000000585483682499625.270.8
Lista Resultat KjellEricsson480702-016745574425430000000000485353555438613.472.6
Lista Resultat AgnetaKjellberg530920-011635657645470000000000574474554459218.074.0
Lista Resultat LarsFrick560905-007544774436440000000000556462755458913.675.4
Lista Resultat MonicaAnnerberg550811-024644476547470000000000775574655519821.276.8
Lista Resultat TomasNilsson420704-0387397945465400000000007644745754910325.577.5
Lista Resultat LeifLarsson550727-0168569859466000000000005664635664710726.780.3
Lista Resultat ErnstEriksson460526-023545564445420000000000665378566529413.580.5
Lista Resultat SörenJohansson540711-007533556485445756564554800000000009210.781.3
Lista Resultat StefanBlomqvist581103-0186667757495700000000006865958966211937.181.9
Lista Resultat SusanneLagerqvist570809-0267367765465100000000009665846665610722.284.8
Lista Resultat StefanBlomquist571018-01864566546648000000000097737651076110923.785.3
Lista Resultat GöranHansson490316-0220000000000684955385537845645745010317.185.9
Lista Resultat BerntBergström441213-01574458563749000000000075747451065510416.088.0
Lista Resultat SiwBergström450629-0177656856475400000000008843777775811223.988.1
Lista Resultat EvaGranlund440505-01363777964756000000000077558681086412031.688.4
Lista Resultat LenaEriksson430729-01885798674963000000000091055955856112435.188.9
Lista Resultat Britt-MarieLinnuste500320-0197687977376100000000008974786876412530.994.1