Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2022 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2022 Printer Skriv ut Eclectic Result 2022-Score
Alla resultat=75 St.
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-066534454434360000000000454353554387426.147.9
Lista Resultat HansOlsson480720-013624454435370000000000454353453367318.754.3
Lista Resultat BengtDahlgren480426-014534464535390000000000455363655428126.154.9
Lista Resultat ChristerMattsson470801-019435554335370000000000455363554407720.256.8
Lista Resultat BörjeGustavson340407-006535565435410000000000464364654428325.957.1
Lista Resultat Allansvärd450204-025534463534370000000000564354454407719.257.8
Lista Resultat UlfNordin400419-012544454535390000000000455353454387718.858.2
Lista Resultat GertVemmerstad450516-035635565536440000000000475373664458930.458.6
Lista Resultat ThomasBjörkbom591113-008435544424350000000000544353454377213.158.9
Lista Resultat MalcolmKvarnström381211-010634564535410000000000465465554448526.059.0
Lista Resultat UlfWallenborg560228-020544364534380000000000455353454387616.659.4
Lista Resultat LarsHögberg530908-010544464525390000000000554353455397818.659.4
Lista Resultat TomOrhamn380820-013746676634490000000000574375565479636.559.5
Lista Resultat BengtWidell500904-015534555535400000000000574462564438322.860.2
Lista Resultat EsaRäisänen560820-013544454445390000000000464453565428120.460.6
Lista Resultat SvenSkoglund300414-006645565535440000000000575363676489231.260.8
Lista Resultat JanÖstlund560330-009634563335380000000000455354555417918.160.9
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-021535454435380000000000453353555387615.061.0
Lista Resultat ChristianDrapier500805-012634464535400000000000564463565448422.961.1
Lista Resultat GöranHansson490316-022535553425370000000000465463553417816.661.4
Lista Resultat GöranKnutsson581206-011544564535410000000000455464455428321.461.6
Lista Resultat OssiKoukkula520807-019534454535380000000000554253455387614.261.8
Lista Resultat RonnyKindblom411217-012545565545440000000000574474465469027.962.1
Lista Resultat HansLarsson481204-010635564535420000000000465453555428421.662.4
Lista Resultat BengtIvarsson441008-019645675545470000000000464473665459229.362.7
Lista Resultat KjellPehrson390905-008744675545470000000000574463565459229.162.9
Lista Resultat StefanAndersson570806-016534553434360000000000444353455377310.063.0
Lista Resultat KennethWulcan590731-022745765445470000000000566573656499632.963.1
Lista Resultat TordNilsson520910-016646674525450000000000555453455418622.563.5
Lista Resultat BengtGustavsson390512-010646575444450000000000566464565479228.463.6
Lista Resultat RoyKapell490922-028634464435390000000000554353555407915.363.7
Lista Resultat JanLagerborg470519-018645453635410000000000565473544438419.764.3
Lista Resultat AndersLindeborg441016-017746675545490000000000575474675509934.664.4
Lista Resultat MichaelRosengård520304-034635565536440000000000455364564428621.364.7
Lista Resultat ArneWirdbo430702-021644565545440000000000564473555448823.164.9
Lista Resultat RonnieEricsson550808-016645464435410000000000565364555448519.565.5
Lista Resultat GunillaHägglund461009-017633554535390000000000575484564488721.565.5
Lista Resultat ChristerEvhammar530628-017645575435440000000000564474556469024.365.7
Lista Resultat IrmgardLarsson410103-008646565545460000000000675585565529832.265.8
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-019635586545470000000000665475565499630.165.9
Lista Resultat IngerHovander430818-0187455867465200000000006654846765210437.866.2
Lista Resultat MarianneOlsson450725-015545484535430000000000575463565468922.766.3
Lista Resultat UrbanBergman540125-015534465435390000000000564452465418013.666.4
Lista Resultat MatsRoliden450630-019546466536450000000000554454654428720.566.5
Lista Resultat JanStrandh560828-040634655436420000000000565453465438518.366.7
Lista Resultat StenKarlsson401213-011544564536420000000000655453565448618.967.1
Lista Resultat PerBonny360224-010646676536490000000000574464556469527.967.1
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-0126456776365000000000006765757765610638.867.2
Lista Resultat AilaHögstedt420910-021634674645450000000000455483565459022.467.6
Lista Resultat MaudRydeblad450830-017635664546450000000000575474664489325.467.6
Lista Resultat WernerPetersen390202-010744595535470000000000585464555479426.367.7
Lista Resultat JonnyPetersson540519-009534545535390000000000464355555428113.267.8
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-022635565635440000000000564364665458920.968.1
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-0246366766465000000000006755745755110131.969.1
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-015645674536460000000000555363565438919.669.4
Lista Resultat RolfAnnerberg481215-024644565445430000000000555375566479019.370.7
Lista Resultat JanHammarlund460510-019645675545470000000000565464575479423.071.0
Lista Resultat BerntBergström441213-015746575535470000000000554453666449118.972.1
Lista Resultat WeineKarlsson490101-029545474535420000000000565453455428410.573.5
Lista Resultat SiwBergström450629-017646676445480000000000576573666519924.474.6
Lista Resultat ElsaEricsson370624-0078468766475600000000005754836865210832.175.9
Lista Resultat MonicaAnnerberg550811-024645565646470000000000675464755499619.476.6
Lista Resultat StefanLarsson570214-01764551056465100000000007554835664910023.176.9
Lista Resultat MichaelNorén550202-009544484535420000000000656484674509215.077.0
Lista Resultat BirgitKallenvret490408-0278476767575700000000006755847865611335.177.9
Lista Resultat SörenJohansson540711-007534785445450000000000465454565448910.378.7
Lista Resultat Ulla-BrittSvärd521006-0126476655485100000000006754757765410526.278.8
Lista Resultat AgnetaKjellberg530920-0116454876454900000000005643885855210118.882.2
Lista Resultat SusanneLagerqvist570809-0266565776565300000000005754845765110421.582.5
Lista Resultat GunvorHeldt-Dahl410906-0147568969666200000000005963946765511733.783.3
Lista Resultat CarinDrangel590903-015939910585866000000000089768481066613247.884.2
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-0247675977365700000000008954946775911631.784.3
Lista Resultat LennartGoine450319-0218547654374900000000009783649675910821.186.9
Lista Resultat EvaGranlund440505-01364779994762000000000067558661065912132.488.6
Lista Resultat EnzoStradiotto570319-0118475866355200000000007754744665010212.489.6
Lista Resultat JonasLjung570509-019739976545550000000000810751045996712231.790.3